• Türkçe
  • İngilizce
Fuşya Düz Sade Kravat 5388 - Mikro Kravat

Fuşya Düz Sade Kravat 5388

PRODUCT ID : 5388
26,00
Fuşya Düz Sade Kravat 7,5 cm. Modern Orta Stil, Mikro Kumaş
Renk: Fuşya
Desen: Düz Sade
Stil: 7,5 cm. Modern Orta Stil
Kumaş: Mikro


Bu kravatımız Sade Kravat düz renk koleksiyonunda fuşya diye adlandırılan fakat fuşyanın bilinen o canlı renginden uzak daha hafif ve pastel bir tonuna sahiptir. Bu pastel fuşyanın üretilmesindeki amaç oldukça canlı bir rengi daha soft hale getirerek  günlük yaşamda ya da özel günlerde rahat bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Girdiğiniz ortamların hareketliliğine yahut ciddiyetine uyum sağlayacak olan bu kravat aynı zamanda sizin yeniliklere açık bir kişi olduğunuzu gösterecektir.
 
Bu fuşya renk kravat yaz ayları için ideal gibi düşünülse de sahip olduğu hafif pastel görünümü sebebiyle de kış mevsimine uygun çeşitli kıyafetlerle de güzel kombinlenebilir. Açık mavi, beyaz gömleklerle koyu renk takım elbiselerle tamamlanabilir. Yaz aylarında ise daha fresh bir görüntü için bu kravatımızı beyaz ceketle birlikte kullanmanızı öneririz. Son zamanlarda bayan abiyelerinde, gece elbiselerinde de sıklıkla kullanılan bu rengi özel bir günde eşinizle uyum yakalamak istediğinizde kullanmanız size avantaj sağlayacaktır.
 
Kendinden küçük kuşgözü desenli olarak üretilen bu kravatımız 7,5 cm. genişliğinde modern orta stil olup kaliteli mikro dokuma ile üretilmiştir. Birebir aynı kravatın 6 cm. slim ince stili de sitemizde bulunmaktadır. Aynı kravatın incesine ulaşmak için tıklayın


Fuşya Düz Sade Kravatın Farklı Görünümleri


       
  • Maksimum
    TAKSİT TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    Peşin 26,00 26,00

No reviews found for the product.

Address

Atatürk Cad.No:61/ Agah İş Heykel / BURSA

Phone

0 (224) 2226938

E-mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. All Right Deserved
Hipotenüs Prepared By Hipotenus E-Commerce