PARA BİRİMİ
  • Türkçe
  • İngilizce
Gök Mavi Düz İnce Kravat 4079 - Mikro Kravat

Gök Mavi Düz İnce Kravat 4079

ÜRÜN KODU : 4079
26,00
Renk:Gök Mavi Desen:Düz Stil:İnce (6.cm) Kumaş:Mikro
Renk: Gök Mavi
Desen: Düz
Stil: Slim İnce (6.cm)
Kumaş: Mikro


 
Gök mavi, ferah ve anlaşılabilir bir görüntü sağlar. Bu renk kravat kullanımında kendini özgür bir renk olarak ortaya çıkarır. Gök mavi ismininaslında nereden geldiğini futbolseverler iyi bilir. İtalyan futbol takımı ‘’Gök Mavililer’’ olarak adlandırılır. İtalyan bayrağında bulunan üç renkten biri olan bu mavi tonu moda dünyasına ‘gök mavi’ ya da ‘italyan mavi’ olarak geçmiştir.

Gök mavi, mavinin dinamik bir tonu olarak sakin tonlarından ayrılır. Fakat dinamizmin yanında insanlar üzerinde güven verici bir etki bırakır. Beyaz gömlekle kullanıldığında koyu renk takım elbisenin ağırlığını taşıyabilecek bir kravattır.  Klasik aksesuar renklerini kullanmak istemeyenler için bordo kemer ayakkabı bu kravatla farklı ve hoş bir görünüm oluşturacaktır.

Ayrıca Sade Kravat düz renk koleksiyonunda bu renkte diğerleri gibi sade dokusundan dolayı kareli ve desenli gömleklerle uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Kendinden küçük kuşgözü desenli olarak üretilen bu kravatımız 6 cm. genişliğinde slim ince stil olup kaliteli mikro dokuma ile üretilmiştir. Birebir aynı kravatın 7,5 cm. modern orta stili de sitemizde bulunmaktadır. Aynı kravatın modern orta stiline ulaşmak için tıklayın


Gök Mavi Düz İnce Kravatın Farklı Görünümleri


    

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Adres

Atatürk Cad.No:59/31 Uyumaztürk İş Merkezi Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.