• Türkçe
  • İngilizce
Petrol Gri Düz Örgü Kravat 4076 - COLLECTİON

Petrol Gri Düz Örgü Kravat 4076

PRODUCT ID : 4076
59,00
Renk:Petrol Gri Desen:Düz Stil:İnce (6.cm) Kumaş:Örgü
( Örgü Örme kravat modelleri spor kıyafetlerin yanısıra son yıllarda klasik takımlarla veya farklı ceket pantolon kombinasyonları ile de çok şık bir şekilde kullanılabilmektedir.)
Renk: Petrol Gri Desen: Düz Stil: İnce (6.cm) Kumaş: Örgü

Petrol Gri Düz Örgü Kravat, modelimizde renk olarak petrol gri tercih edilmiştir. Petrol gri şık ve dikkat çekici bir renktir, kombin konusunda sıkıntı yaşatmayan renkler içerisinde sayılabilir. Geleneksel kravat tasarımını, son derece değişik bir dokuma şekliyle birleştirmiş olup, eşsiz bir görünüme kavuşmuştur. Görünüm olarak elde örülmüş bir kravatı andırır. Son dönemlerde popüler bir tercih olan örgü kravatlar, gerek klasik takım elbiselerle gerekse de değişik ceket pantolon kombinleriyle kullanılabilirler. Sıcak, samimi ve içten bir havaları vardır. Aynı zamanda sportif bir görünümleri de mevcuttur.

Petrol Gri Düz Örgü Kravat genişliği 6 cm olup, bu yönüyle ince (slim) kravat stilleri arasında yer almaktadır. Desen kullanılmamış ve düz şekilde üretilmiştir. Ancak örgü kravatlar, zaten desene ihtiyaç göstermez. Zira kendi dokumaları zaten desen yerine geçmektedir.
  • Maksimum
    TAKSİT TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    Peşin 59,00 59,00

No reviews found for the product.

Address

Atatürk Cad.No:61/ Agah İş Heykel / BURSA

Phone

0 (224) 2226938

E-mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. All Right Deserved
Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.