PARA BİRİMİ
  • Türkçe
  • İngilizce
Turuncu Düz Örgü Kravat 4585 - Örgü Kravat

Turuncu Düz Örgü Kravat 4585

ÜRÜN KODU : 4585
49,00
Renk: ;Turuncu Desen:Düz Stil:İnce 6cm Kumaş:Örgü ( Örgü Örme kravat modelleri spor kıyafetlerin yanısıra son yıllarda klasik takımlarla veya farklı ceket pantolon kombinasyonları ile de çok şık bir şekilde kullanılabilmektedir. Sade Kravat olarak temel renklerin yanısıra birbirinden farklı desen ve renkleri içeren örgü kravatlar da bulundurmaktayız.)
- +
Renk: ;Turuncu Desen:Düz Stil:İnce 6cm Kumaş:Örgü

Örgü kravatlar klasmanına giren bu modelde, renk olarak turuncu tercih edilmiştir. Uyumlu ve dikkat çekici bir renktir, kombin konusunda sıkıntı yaşatmaz. Geleneksel kravat tasarımını, son derece değişik bir dokuma şekliyle birleştirmiş olup, eşsiz bir görünüme kavuşmuştur. Görünüm olarak elde örülmüş bir kravatı andırır. Son dönemlerde popüler bir tercih olan örgü kravatlar, gerek klasik takım elbiselerle gerekse de değişik ceket pantolon kombinleriyle kullanılabilirler. Sıcak, samimi ve içten bir havaları vardır. Aynı zamanda sportif bir görünümleri de mevcuttur.

Turuncu Düz Örgü Kravat genişliği 6 cm olup, bu yönüyle ince (slim) kravat stilleri arasında yer almaktadır. Desen kullanılmamış ve düz şekilde üretilmiştir. Ancak örgü kravatlar, zaten desene ihtiyaç göstermez. Zira kendi dokumaları zaten desen yerine geçmektedir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Adres

Atatürk Cad.No:59/31 Uyumaztürk İş Merkezi Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.