• Türkçe
  • İngilizce

Alışveriş Prosedürü

TÜRKİYE'NİN ÖZEL KRAVATÇISI SADE KRAVAT'A HOŞ GELDİNİZ

              Üyelik Formu doldurmadan sadece ürünü sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz. Siparişinizi verirken, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için iletişim bilgilerinizi (İsim, Telefon Numarası, Mail adresinizi ve Teslimat Adresini) eksiksiz girmeyi unutmayınız. TC Kimlik numarası zorunlu değildir.
               
             
                  Bütün siparişler hemen hazırlanıp, paketlenmekte ve aynı gün içinde kargoya verilmektedir. (Pazar Günü Hariç)


                       

                      Sadekravat.com'da Şu Ödeme Yöntemleriyle Kolaylıkla Sipariş Verebilirsiniz;

                      * Kredi Kartı ile;  sitemizde kredi kartı işlemleri 128 bit SSL standartı ile her aşamada güvenlik altına alınmıştır. Kredi Kartı ile siparişlerde eğer sipariş tutarı 70 TL ve üzerinde ise hiç bir ilave ücret ödemeden sadece toplam tutarı ödersiniz. Eğer toplam tutar 70 TL'nin altında ise sadece 10 TL kargo ücreti ilave olur.

                      * Havale ile; Siparişini havale ile yapmak isteyen müşterilerimize sistem otomatik olarak %5 indirim uygular, belirtilen Banka Hesap Bilgilerimize havale gerçekleşir ve sipariş hemen kargoya teslim edilir.Banka Hesap Bilgilerimiz sitemizin en altında mevcuttur.

                      * Kapıda Ödeme İle ; 'YURTİÇİ KARGO ile Kapıda Nakit' olarak veya ' MNG KARGO ile Kredi Kartı veya Nakit olarak' siparişinizi verebilirsiniz. Kargo şirketi siparişinizi size getirir ve ödemeyi nakit olarak kargo görevlisine yaparsınız. Kapıda Ödeme seçeneğinde siparişinize 10 TL. ödeme masrafı ilave olur. Eğer toplam tutar 70 TL'nin altında ise sadece 10 TL kargo ücreti ayrıca ilave olur. ( Örneğin; 39 TL tutarında kapıda ödeme sipariş, toplamda 59 TL ye faturalandırılır. Ancak toplam tutar 72 TL olduğu bir sipariş kapıda ödeme olarak 82 TL faturalandırılır. )


                      * TELEFON ile; Sipariş etmek istediğiniz kravatların isimlerinde yer alan numaralarını, adres ve telefon bilgilerinizi bize telefonla bildirerek de sipariş verbilirsiniz. Pazar günü hariç 09:00-19:00 saatleri arasında 0224 2226938 veya 0532 3038469 dan bize ulaşabilirsiniz.

KARGO:  70 TL. ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerimize siparişleri, Türkiye'nin her yerine ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir. 70 TL. altındaki tutardaki siparişlerde 10 TL. bedel ile  gönderilmektedir.

Address

Atatürk Cad.No:61/ Agah İş Heykel / BURSA

Phone

0 (224) 2226938

E-mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. All Right Deserved
Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.