PARA BİRİMİ
  • Türkçe
  • İngilizce
En Yeni Kravatlar Tüm Kravat Modelleri ve Papyon - Sade Kravat

Alışveriş Prosedürü

TÜRKİYE'NİN ÖZEL KRAVATÇISI SADE KRAVAT'A HOŞ GELDİNİZ

              Üyelik Formu doldurmadan sadece ürünü sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz. Siparişinizi verirken, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için iletişim bilgilerinizi (İsim, Telefon Numarası, Mail adresinizi ve Teslimat Adresini) eksiksiz girmeyi unutmayınız. TC Kimlik numarası zorunlu değildir.
               
             
                  Bütün siparişler hemen hazırlanıp, paketlenmekte ve aynı gün içinde kargoya verilmektedir. (Pazar Günü Hariç)


                       

                      Sadekravat.com'da Şu Ödeme Yöntemleriyle Kolaylıkla Sipariş Verebilirsiniz;

                      * Kredi Kartı ile;  sitemizde kredi kartı işlemleri 128 bit SSL standartı ile her aşamada güvenlik altına alınmıştır. Kredi Kartı ile siparişlerde eğer sipariş tutarı 40 TL ve üzerinde ise hiç bir ilave ücret ödemeden sadece toplam tutarı ödersiniz. Eğer toplam tutar 40 TL'nin altında ise sadece 5 TL kargo ücreti ilave olur.

                      * Havale ile; Siparişini havale ile yapmak isteyen müşterilerimize sistem otomatik olarak %5 indirim uygular, havale gerçekleşir ve sipariş hemen kargoya teslim edilir.

                      * Kapıda Ödeme İle ; 'YURTİÇİ KARGO ile Kapıda Nakit' olarak veya ' SÜRAT KARGO ile Kredi Kartı veya Nakit olarak' siparişinizi verebilirsiniz. Kargo şirketi siparişinizi size getirir ve ödemeyi nakit olarak (Kapıda Kredi Kartı seçeneği sadece Sürat Kargo seçeneğinde vardır) kargo görevlisine yaparsınız.Kapıda Ödeme seçeneğinde siparişinize 5 TL. ödeme masrafı ilave olur. Eğer toplam tutar 40 TL'nin altında ise sadece 5 TL kargo ücreti ayrıca ilave olur. ( Örneğin; 39 TL tutarında kapıda ödeme sipariş, toplamda 49 TL ye faturalandırılır. Ancak toplam tutar 48 TL olduğu bir sipariş kapıda ödeme olarak 53 TL faturalandırılır. )


                      * TELEFON ile; Sipariş etmek istediğiniz kravatların isimlerinde yer alan numaralarını, adres ve telefon bilgilerinizi bize telefonla bildirerek de sipariş verbilirsiniz. Pazar günü hariç 0224 2226938 0532 3038469 dan bize ulaşabilirsiniz.

KARGO:  40 TL. ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerimize siparişleri, Türkiye'nin her yerine ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir. 40 TL. altındaki tutardaki siparişlerde Yurtiçi Kargo ile 5 TL. bedel ile  gönderilmektedir.

Adres

Atatürk Cad.No:59/31 Uyumaztürk İş Merkezi Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.