En Yeni Kravatlar Tüm Kravat Modelleri ve Papyon - Sade Kravat

Kravat Modelleri

Renklerine Göre Kravat Modelleri

Kravatta genel olarak renk tercihleri zamanla değişiklik gösterse de belirli renklerin ağırlıklı olarak cazibesi genelde değişmez.

Kırmızı Bordo kravatlar ilk sırada yer alır, daha sonra mavi lacivert kravatlar gelir. Tabi ki siyah gri kravatlar özel gün ve geceler de vazgeçilmezdir. Mor pembe lila fuşya gibi çarpıcı kravat renkleri de iyi bir uyumla çok şık olabilir. Kahve taba bej krem renklerdeki kravatlar kahve veya taba kemer ayakkabı ile kullanılırsa daha modern bir görünüm elde edilebilir. Sarı ve turuncu kravatlar ise tam bir özgüven sembolüdür. Bu yılın modası saks parliament mavisi kravat, koyu yeşil kravat ve mürdüm renklerdeki kravatları da unutmamak lazım.

Sade Kravat, ziyaretçilerimizin aradıkları kravatları renklerine göre sınıflandırarak daha rahat bulabilmeleri için her renk grubu kendi içinde kategorize edilmiştir.
 Desenlerine Göre Kravat Modelleri

Her ne kadar diagonal çizgili kravatlar artık klasik olsa da kravatta vazgeçilmezdir.Özellikle yeni model kravatlarımızda artık modern çizgiler hakim.

Şal desenli kravatlar ise bir tarz. Ayrıca tekrar tüm dünyada şal desenli kravat modası var.Şal desenli kravatlar doğallığın samimiyetin sembolü. Ekose ve kareli kravatlar özellikle düz renk gömlek ve takım elbise ile çok şık ve modern olmanızı sağlar. Küçük desenli düz sade puantiyeli noktalı kravatlar ise asla modası geçmeyecek, tarzınıza göre tercih ettiğinizde ceketinizi veya takım elbisenizi her kullanımda çok farklı gösterecektir.

 Stillerine Göre Kravat Modelleri

Kravat Stilleri dönem dönem değişmektedir.Son yıllarda kravat enleri eskiye göre biraz daha daraldı, ancak biz Sade Kravat olarak ince ( slim ) ( 5,5 ila 6 cm ) kravat yaptığımız gibi, modern orta ince kravat ( 7 ila 7,5 cm ) ve klasik standart kravat ( 8 ila 8,5 cm ) da yapıyor ve bütün bu stillerde oldukça geniş bir kravat koleksiyonuna yer veriyoruz.

Ayrıca modern orta ince kravat kullanan biri bazen klasik standart kravat veya ince slim kravat da kullanabilir.

Örgü ( örme ) kravat modellerinde ise genellikle 6 cm genişlik ideal ölçü olarak kullanımaktadır.

 Kumaşlarına Göre Kravat Modelleri


Kravata özellik katan en önemli ayrıntıların başında kravatın kumaşı gelir. Kumaşın dokusu, kıvrımı, özelliği ve materyali, kalitesini ve kullanım şeklini belirler. Kumaşlarına göre kravatlar Mikro Kravat , İpek Kravat , Keten Kravat , Yün Kravat , Örgü Kravat , Polyester Kravat olarak ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak amacıyla sınıflandırılmıştır.


 

Adres

Atatürk Cad.No:61/ 26 Agah İş hanı kat 4 Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2022 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.