En Yeni Kravatlar Tüm Kravat Modelleri ve Papyon - Sade Kravat

Kravat Meraklıları

Kravatı sıradan bir aksesuardan öte, kıyafetin ve günlük hayatın önemli bir değeri olarak kullanan, gören kişiler var. Biz bu tip müşterilerle çok sayıda karşılaşıyoruz ve onları herkesten daha iyi anladığımızı hissettiriyoruz. Özellikle sürekli güncellenen kravat koleksiyonumuz olması, işçilikte ve desen ayrıntısında kalite çıtamızın yüksek olması, ayrıntıya önem veren bu tip müşteriler için bizi çok cazip hale getiriyor. Bu beyefendiler bizim için de çok önemli, bizim gibi ayrıntıya önem vererek büyük emeklerle üretim ve sunum yapan bir firma için verdiği emeklerin farkedilir olması çok kıymetli.

 

Kravata değer veren bu müşteri kitlesinin bir kaç önemli özelliğinden bahsedebiliriz;

 

Bulundukları ortamda lider pozisyonda olmaları, saygı gören ve sevilen kişilikleri,

 

Hem aile hem de sosyal hayatlarının canlı olması,

 

Olaylar ve gelişmeler konusunda pozitif olmaları,

 

Yeniliklere açık olmaları

 

Saygılı, nazik ve dikkat çekicidirler

 

Kravat meraklısı olan bu beyler, çoğunlukla kravatlarını evlerinde özel bir çekmecede veya dolaplarının özel bir bölümünde düzenli ve temiz bir şekilde muhafaza ederler.

Kravatlarını bağlamaları da özenlidir.Kravatı çıkardıktan sonra mutlaka özenle dolaplarına veya çekmecelerine yerleştirirler. Kullandıkları kravatın mutlaka ceket,pantolon, gömlek, kemer, ayakkabı ile uyumlu olmasına özen gösterirler.

 

Bir üniversitenin rektörü olan kravat meraklısı profesör müşterimiz var, kendisi bizden sıklıkla kravat siparişi verir, çok zevkli ve şık birisidir. Aynı zamanda dostlarına, arkadaşlarına ve konuklarına kravat hediye etmeyi çok sever. Bir gün bir kaç yeni kravat sipariş vermişti, kendisine kravatlarını paketleyerek götürdüğümüzde bize şöyle söyledi; yengeniz 'eve artık yeni kravat getirmeni istemiyorum' diyor, fakat bu yeni kravat koleksiyonunu görünce dayanamadım, çok beğendim, ben bu kravatların ücretini size ödeyeceğim, ancak sakın yengenize söylemeyin, bu kravatları iyi müşteriniz olduğum için sizin hediye ettiğinizi söyleyeceğim :))

 

Kravat meraklılarının ekonomik durumu çok iyi olmayabilir, ancak yine de bu uyuma ve şıklığa özen gösterirler.

 

Evinde kravatlarını adeta bir showroom gibi muhafaza eden çok sayıda özel müşterimiz var.

 

Sürekli olarak bizi veya sadekravat.com u ziyaret ederek yenilikleri takip edip, kravatlarda en küçük değişikliği bile farkedebilen bu özel müşterilerimiz olmasından çok mutluyuz.

 

Hiçbir iş çok sevilmeden yapılmaz, eğer çok sevilmeden yapılırsa kalite ortaya çıkmaz. Bizim işimiz de böyle. Kravat üretip satmak bizim için sadece para kazanma aracı değil, aynı zamanda sevdiğimiz, zevk alarak yaptığımız, bu özel müşterilere hizmet etmekten, onları tanımış olmaktan mutlu olduğumuz bir iş. Kravatların desen ve kumaşlarındaki yeniliklere karar verme, geliştirmeye çalışmak, sürekli daha iyiyi daha kaliteyi sunmaya çalışmak ve bunların farkedilip takdir edilmesi tarif edilemez mutluluk bizim için.

Adres

Atatürk Cad.No:61/ 26 Agah İş hanı kat 4 Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2022 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.