En Yeni Kravatlar Tüm Kravat Modelleri ve Papyon - Sade Kravat

Hakkımızda

  2007 Yılından itibaren kravat ve aksesuar alanında hizmet vermeye başlayan  işletmemiz, ürettiği özel koleksiyonları, yurtiçi ve yurtdşında  birçok işadamı, siyasetçi, bürokrat, yönetici, kurum, işletme ve organizasyonun hem kendi kullanımları, hem de özel hediyelikleri için sunmaktadır.

   Sadekravat.com, AhmetDurmaz Kravat&Aksesuar tarafından üretilen ürünlerin e-ticaret ortamında veya perakende olarak sunulduğu  tek platformdur.


SADE KRAVAT;

 

Sade Kravat, çünkü sadelik günümüz dünyasında çok önemli bir kavram, teknolojinin ve yeniliklerin, hızına yetişemeyeceğimiz bir hızla ve karmaşa içinde geliştiği bu zamanda sadelik, sade olmak farkındalık oluşturmanın önemli yollarından biri. Ayrıca sadelik kendi içinde bambaşka gizemli ve asil iddialı bir hava taşır. Sadelik özgüvendir, kendini ifade etmek için klişeleşmiş abartılar, çok süslü işaretler ve sözlerden daha etkilidir.

 

Sade Kravat'ın SADE si aynı zamanda basit ve pratik olmayı ifade eder. Şöyle ki; sade kravat.com'da sadece kravat vardır. Yılların deneyimleriyle kravat kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir, Pratik bir şekilde aradıkları kravatı bulup, kısa sürede sipariş vermelerine olanak sağlar. Ziyarerçilerin site içerisinde aranılan kravat modellerini renklerine, kravat desenlerine, kravat stillerine veya kravat kumaşlarına göre pratik ve rahat bir şekilde ulaşabilecekleri bir altyapı hazırlanmıştır.

 
 

AHMET DURMAZ SADE KRAVAT;

 

Sade Kravat'ın kurucusu Ahmet Durmaz aslında turizm işletmeciliği eğitimi almış.Ancak çocuk denilecek yaşlardan itibaren tekstil ve moda sektöründe çalışmış, önemli markalarda genç yaşta mağaza müdürlüğü yapmış, 2000 li yıllarda ki ekonomik krizin ardından bir dönem bir ilaç firmasında çalışırken düzenli olarak kravat kullanmaya başlamış. Tekstil ve kumaş altyapısı olduğu için sürekli kravat kullanan kişilerin yaşadığı sorunları görerek kravatla ilgili bir şeyler yapılabileceği fikrine sahip oluyor. 2006 yılının aralık ayında ilk kravat koleksiyonunu hazırlayarak ilaç şirketleri, sigorta şirketleri, bankalar gibi spesifik bazı hedefler belirleyerek kısa sürede önemli satış adetlerine ulaşıyor. 2008 yılında Bursa Atatürk Caddesinde ofis ve showroom açılışından itibaren Türkiye'de ve dünyada önemli bir çok siyasetçi, bürokrat, işadamı ve kurumun hem kendi kravat kullanımları hem de özel hediyelik amaçlı kravat çalışmalarını gerçekleştiriyor.  
 


SADE KRAVAT, KRAVAT VE HEDİYE PAKETLERİ;

 

Sade Kravat'ın bir kravatçı olarak en önemli ve farklı özelliklerinden birisi de, kravat modellerinin özgün ve güncel olmasıdır. Türkiye ve avrupada ki önemli kumaşçı ve tasarımcılarla aktif çalışarak kravat koleksiyonunu dünya modasının gelişimine uygun olarak, yenilikleri öncelikle müşterilerine sunmasıdır.Bu yenilik Sade Kravat'da öyle hızlı gerçekleşir ki, bazen bir kaç günde yüzlerce kravat modelinin değiştiği görülür. Senede yaklaşık 8 ila 10 bin birbirinden farklı kravat modeli üretilmektedir. Sınırlı sayıda üretilen bu birbirinden farklı çok sayıda kravat modeli, hem kişisel kullanımında özgün bir farklılık sağlıyor hem de hediye edildiğinde özel hediye paketlerinin de etkisiyle, piyasada olmayan farklı bir kravat hediye edilmiş oluyor. Kravat hediye paketleri; özel kurdelası ve stiliyle çok farklı bir hava katıyor kravatlara.

 

Ahmet Durmaz tarafından hazırlanan Sade Kravat kravatları Amerika Birleşik Devletlerinin başkenti Washington'da özel bir butikte, Moskova'da özel erkek kıyafetleri tasarlayıp satan bir mağazada satılıyor ve müşterilere sade kravat kravatlarını satan çalışanlar hediye paketlerinin kurdelasını yaparken sadekravat.com üzerinden youtube'da ki sadekravat paket yapma görüntülerini izleyerek yapıyorlar.

Adres

Atatürk Cad.No:61/ 26 Agah İş hanı kat 4 Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2022 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.