• Türkçe
  • İngilizce
Beyaz Düz Örgü Kravat 3971 - Örgü Kravat

Beyaz Düz Örgü Kravat 3971

PRODUCT ID : 3971
49,00
Renk:Beyaz Desen:Düz Stil:Slim İnce (6.cm) Kumaş:Örgü ( Örgü Örme kravat modelleri spor kıyafetlerin yanısıra son yıllarda klasik takımlarla veya farklı ceket pantolon kombinasyonları ile de çok şık bir şekilde kullanılabilmektedir.)
Renk:Beyaz Desen:Düz Stil:Slim İnce (6.cm) Kumaş:Örgü

Beyaz Düz Örgü Kravat modelimizde renk olarak beyaz kullanılmıştır. Beyaz renk kravatta çok kullanılmayan ama genel olarak uyumlu ve dikkat çekici bir renk olarak kullanılabilecek bir tondur. Ayrıca uyumlu gömleklerde kombin konusunda sıkıntı yaşatmaz. Geleneksel kravat tasarımını, son derece değişik bir dokuma şekliyle birleştirmiş olup, eşsiz bir görünüme kavuşmuştur. Görünüm olarak elde örülmüş bir kravatı andırır. Son dönemlerde popüler bir tercih olan örgü kravatlar, gerek klasik takım elbiselerle gerekse de değişik ceket pantolon kombinleriyle kullanılabilirler. Sıcak, samimi ve içten bir havaları vardır. Aynı zamanda sportif bir görünümleri de mevcuttur.

Beyaz Düz Örgü Kravat genişliği 6 cm olup, bu yönüyle ince (slim) kravat stilleri arasında yer almaktadır. Desen kullanılmamış ve düz şekilde üretilmiştir. Ancak örgü kravatlar, zaten desene ihtiyaç göstermez. Zira kendi dokumaları zaten desen yerine geçmektedir.
  • Maksimum
    TAKSİT TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    Peşin 49,00 49,00

No reviews found for the product.

Address

Atatürk Cad.No:61/ Agah İş Heykel / BURSA

Phone

0 (224) 2226938

E-mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. All Right Deserved
Hipotenüs Prepared By Hipotenus E-Commerce