• Türkçe
  • İngilizce
Düz Bordo Örgü Kravat 1006 - Örgü Kravat

Düz Bordo Örgü Kravat 1006

PRODUCT ID : 1006
119,00
Desen:Düz Sade Renk:Bordo Stil: Slim İnce (6.cm) Kumaş:Örgü ( Örgü Örme kravat modelleri spor kıyafetlerin yanısıra son yıllarda klasik takımlarla veya farklı ceket pantolon kombinasyonları ile de çok şık bir şekilde kullanılabilmektedir.
- +

Renk: Bordo
Desen: Düz-Sade
Stil: 6 cm. Slim İnce
Kumaş: Örgü


Örgü kravatlar son derece pratik ve kurtarıcı parçalardır. Hem spor kıyafetlerle hem de klasik takımlarla rahatlıkla kullanılır.

Örgü kravatın sıcak,samimi ve doğal görünümü temel renklerin kullanımına farklı bir hava getirir. Bordo da birçok kişinin dolabında bulunan temel ve klas bir renktir.Fakat bordo örgü dokusuyla birleştiği zaman düz kumaş kravatlara çok daha farklı, dinamik ve çekici bir görüntü oluşturur.

Bu kravatımız birçok parçayla kolaylıkla kombinlenebilen uyumlu bir renge sahiptir. Örneğin; lacivert,gri veya siyah takım elbise ve beyaz gömlek ile modern ve stil sahibi görüntü yakalayacaktır. Ayrıca 6 cm. Slim İnce Stili sahip olmasından dolayı spor giyim tarzına en çok yakışacak kravat tarzlarından biridir. Ceket ya da takım elbise giymek istemediğiniz bir günde örgü kravatınızı spor bir hırka ve içine kareli gömlekle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bordo Örgü Kravat İçin Kombin Önerileri


No reviews found for the product.

Address

Atatürk Cad.No:61/ Agah İş Heykel / BURSA

Phone

0 (224) 2226938

E-mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2018 Sade Kravat. All Right Deserved
Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.