Mor Düz İnce Sade Kravat 2908 - Mikro Kravat
Mor Düz İnce Sade Kravat 2908
Mikro Kravat

Mor Düz İnce Sade Kravat 2908

ÜRÜN KODU : 2908-1
199,00
Renk:Mor Desen:Düz Stil:İnce (6.cm) Kumaş:Mikro
- +
Renk:Mor
Desen:Düz
Stil:İnce (6.cm)
Kumaş:MikroKendini diğerlerinden ayıran, hem bir adım önde olup hem de gizemli olmayı başarabilen bir renk düşünün. İşte,  mor  tam olarak böyle
bir renk. Gizemli ve çekici bu renginen önemli özelliği, değişik tonlarının insanlar üzerinde bıraktığı farklı izlenimlerdir. Morun tonu değiştiği zaman verdiği mesaj da değişiyor. Bu kravatımızda kullanılan koyu mor tonu asillik,zenginlik ve ağırbaşlılık mesajları vererek insanlar üzerinde pozitif bir etki bırakıyor. Spor ve casual kıyafetler için çoğu zaman iyi bir seçim olan bu düz ince mor kravatımızı rahatlıkla bir çok kıyafetinizle kombinleyecebileceksiniz. Klasik takımlarla kullandığınızda özellikle açık / düz renk gömlekler üzerinde mükemmel sonuçlar verecektir.

Kendinden küçük kuşgözü desenli olarak üretilen bu kravatımız 6 cm. genişliğinde slim ince stil olup kaliteli mikro dokuma ile üretilmiştir. Birebir aynı kravatın 7,5 cm. modern orta stili de sitemizde bulunmaktadır. Aynı kravatın modern orta stiline ulaşmak için tıklayınMor Düz Sade İnce Kravatımızın Farklı GörünümleriÜrüne ait yorum bulunamadı.

Adres

Atatürk Cad.No:61/ 26 Agah İş hanı kat 4 Heykel / BURSA

Telefon

0 (224) 2226938

E-Mail

info@sadekravat.com
  • ssl
  • visa-master
  • © 2022 Sade Kravat. Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.